Krása zimy

Žena

Žena

 

Beran

Žena tohoto znamení se dokáže obejít bez muže snadněji než kterákoli jiná žena. Klidně si sama otevírá dveře a sama si zapaluje cigaretu, neboť to považuje za nejrychlejší řešení. Dívka narozená v Beranu požaduje absolutní volnost před sňatkem i po něm. Nepočítejte, že se z ní stane domácí tvor, který bude štěstím bez sebe u domácího krbu. Tyto ženy bývají ve svém povolání hodně úspěšné a zřejmě budou mít i dost zájmů. Přesto v domácnosti udělají vše, co bude potřeba. Rozhodně není sobecká. Se svým přítelem se chce dělit o všechno, od bankovního konta, přes své přátele, až po své sny. I když od muže hodně vyžaduje, vrátí dvakrát tolik. Je neskonale štědrá pokud jde o čas, sympatie, majetek i peníze. Musí být na muže hrdá, aby ho dokázala milovat. Nedokáže žít bez milostného prožitku, touží po trvalé lásce a není jejím zvykem mít více milenců. Typickým Beranem byla Scarlett OHarová. Všichni muži jí leželi u nohou, ale ona toužila po jediném, kterého nemohla mít. Žena Beran je vůči sukničkářům a playboyům imunní, ale zoufale ji přitahují idealisti, je nesmírně žárlivá.

 

Býk

Žena ve znamení Býka je velká žena. V mnoha směrech je tato žena kombinací většiny ryzích vlastností, které každý muž hledá a zřídkakdy najde. Dokáže zvládnout každou krizovou situaci, která se jí postaví do cesty. Není příliš žárlivá. Není to žádná intelektuálka, stojí pevně na zemi, je to praktik. Má přirozenou snahu brát lidi takové, jací jsou a to mnozí muži oceňují. Bude od muže očekávat, že jí oplatí její slepou loajální a nehynoucí věrnost. Muž, který se ožení s ženou - býkem, si nevezme uplakánka, ani zlatokopku. Bude od něj očekávat, že se o ni postará a sama přispěje svým dílem. (Barbra Streisandová)

 

Blíženci

Muž, který se ožení s dívkou Blížencem, si zajistí nejméně dvě rozdílné ženy. Tato dívka si nechává obvykle zmatek, způsobený vlastní složitou povahou pro sebe. Je vtipná a inteligentní společnice a velká milovnice. Žádná jiná žena nemůže okouzlit vynalézavějšími způsoby milování a takovým půvabem. Je to skvělá kamarádka a do jakéhokoli sportu půjde s mužem, přitom si stále dokáže zachovat svou ženskost. Dívka Blíženec bude upřímně věřit, že miluje, ale přesto ji budou přitahovat i jiní muži. Pokud není stále se svou láskou, dokáže na ni zapomenout rychleji, než jakákoli žena jiného znamení. Blíženkyně je rozmarná. Typickou představitelkou tohoto znamení byla Marilyn Monroeová.

 

Rak

Dívka trochu bláznivá, trochu smutná s obrovskou představivostí, je velmi skromná a spořivá, peníze jsou oblíbeným tématem její konverzace. Když se žena Rak zamiluje, dává to najevo dvěma způsoby. Při tom prvním je jemná, skromná, stydlivá a při tom druhém je poněkud otravná. Záleží jí na dobrém vztahu k matce a vyžaduje dobrý vztah i od partnera, nesnáší vtipy o tchýních... Ženy narozené v Raku mají ke sporáku velmi kladný vztah. Její nejoblíbenější místností bude kuchyň. O muže bude pečovat. Není ani moc žárlivá, spíš má vlastnické sklony. Tato žena je schopna nesmírných obětí pro ty, které miluje. (Gina Lollobrigita)

 

Lev

Příroda obdařila Lvici takovým temperamentem, chytrostí, půvabem, krásou a sex-appealem, že by stačily aspoň pro tři další ženy. Zřejmě bude ve společnosti jedničkou a bude shlížet na ostatní ženy jako královna, ale s tak odzbrojující vřelostí a tak nádherným úsměvem, že to nikomu doopravdy nevadí. Muž, který čeká, že mu dívka Lev bude sedět u nohou a hltat každé jeho slovo, je blázen. Měl by si považovat, že mu vyjde na půl cesty vstříc a bude ochotná, být jeho partnerkou. Nikdo z ní neudělá poslušnou malou hospodyňku. Dokáže ztropit bouři i být dokonale sladká. Vulgárnost ji nechává ledově chladnou. Nemůže existovat bez lichotek, nemá chuť z muže udělat "podpantofláka." S trochou lichotek u ní dosáhne muž všeho. Bývá sportovně založená, občas arogantní a marnivá. Jako manželka je učiněný klenot, je také výborná hostitelka. Pokud jde o věrnost, bude věrná, pokud bude věrný muž jí, ale ani o minutu déle. Rozhodně se nepovažuje za slabší pohlaví. Dokáže skloubit mateřství se zaměstnáním do dokonalé rovnováhy. Lvice je opravdová žena, je to luxus, který není k mání ve výprodeji. (Jacqueline Kennedyová)

 

Panna

Žena Panna dokáže opustit manžela kvůli milenci, tomu porodí dítě dřív, než se odhodlá ke sňatku, vyznává skutečnou lásku. Někdy se rozhodne z nepochopitelných důvodů odhodit bezúhonnost, ale tato touha netrvá dlouho. Miluje pravdu. Je perfekcionalistka, pedant na dochvilnost. Mužovy starosti vezme na sebe a dokonce jí to dělá potěšení. Má smysl pro odpovědnost, bude z ní dobrá kuchařka, domov s ní bude čistý a útulný. (Greta Garbo)

 

Váhy

Představitelkou Vah je Brigitte Bardotová. Dívka Váha přes všechen půvab má v sobě kus muže, nosí kalhoty s překvapující nenuceností. Její duševní procesy jsou charakteristické mužskou logikou a vyrovná se v každé diskusi. Váhy pracují před svatbou i po ní. Chtějí peníze, aby si mohly koupit hezké věci a aby nezatěžovala partnera. Toho chce milovat a ctít, nesnáší samotu. Dokáže vypadat jako princezna, ale také obléci pracovní kabát a nasekat dříví. Jednou z jejich nejcennější vlastností je, schovat svůj bystrý mozek za nejrafinovanější ženskost.

 

Štír

V této ženě je hluboká, tajemná krása, je přitažlivá, hrdá a velmi sebevědomá. Jediné čeho lituje je, že se nenarodila jako muž. Přesto je neobyčejně svůdná. Dovede zuřivě nenávidět i vášnivě milovat. V muži hledá ctižádost a odvahu. Její lásce se nevyrovná žádná, muž pro ni bude ten nejdůležitější. Typické je pro ni buď nesnášet nebo uctívat. Tato žena nemusí být legální manželkou, aby muži poskytla oddanost a lásku. Miluje svůj domov, domácnost má pod kontrolou. (Grace Kellyová)

 

Střelec

Nezdolná optimistka, velice nezávislá. bude otevřeně flirtovat, ale bez úmyslu trvalého vztahu a vyslouží si často pověst chladné a necitelné ženy. Představa manželství ji trochu děsí. Tyto dívky nudí být připoutány k domácím pracím. A její vaření? Bude asi lepší zajít si o víkendu do restaurace. Ale bude roztomilou hostitelkou, která dokáže příjemně bavit hosty.

 

Kozoroh

Má jediný cíl, pevné odhodlání ukořistit toho pravého muže, na kterého bude pyšná, a který bude dobrým otcem jejich dětí. Bude budovat kariéru, ale spokojenější bude v pozici manželky, pokud je to dobré postavení s dobrým finančním zabezpečením. Ztrácet čas vášnivými objetími, zatímco budoucnost je nejistá, není její hobby. (Jana z Arku)

 

Vodnář

Tato dívka má v lásce dánu věrnost, k životu potřebuje volnost pro své zájmy a přátele. Penězům nepřikládá důležitost, je půvabná a chytrá a neobyčejně přizpůsobivá všem společenským vrstvám. Nebývá žárlivá, na to jí nezbývá čas. Se svým bývalým druhem klidně zůstane v přátelském vztahu.

 

Ryby

Žena Ryba zřídka zkouší zastínit svého muže, nechá si přivolat taxika, vyslechne jeho povídání o tom, jak je báječný. Jediné, co tato žena chce, aby ji muž chránil a opatroval. Má ženské kouzlo a muže přitahuje. (Elizabeth Taylorová)

 
ZaWeB ZaWeB

Bigoo

Free cursors for MySpace at www.totallyfreecursors.com!