Krása zimy

Vzhled

Vzhled

 

Beran

Mnozí berani se mohou pyšnit sebevědomým vystupováním, které na lidi často působí jako magnet. Mívají krásné plné rty a hezké čelo. Jejich ozdobou často bývají husté vlasy. To vědí zejména ženy, které často experimentují s účesy. Berani mají rádi originální a mladistvou módu.

 

Býk

Tito zrozenci se mohou těšit z pevných svalů, jejich tělo nepřipomíná želé ani se stoupajícím věkem. Mnoho Býků mívá i hezké a kvalitní zuby a vlasy. Tito lidé mají rádi praktické oblečení (ani ženy nemilují např. romantické volánky) z přírodních materiálů a v barvách ladících s přírodou.

 

Blíženci

Vyznačují se příjemným hlasem a svižnou chůzí. Mívají krásná ramena, která rádi odhalují. Pro obě pohlaví je typické, že jsou extroverty na módu a rádi utrácejí za oblečení. Poctivě sledují módní trendy a vytrvale drží krok s rozmarnou paní Módou. A snad všechno jim sluší.

 

Rak

Raci jsou nejen "velcí elegáni", ale Račice se mohou pochlubit krásným dekoltem a přitažlivými ňadry. Raci mívají zasněný pohled, jejich oči patří k nejhezčím ve zvěrokruhu. A i když neradi příliš utrácejí za módní oblečení, vždy jim to sekne. Důvod je jednoduchý: Raci mají rádi nadčasovou módu, která má šmrnc.

 

Lev

Osobnost Lvů nelze přehlédnout. Lvi mohou být krásní, nebo třeba jen sympatičtí, ale vždy budou nepřehlédnutelní. Ženy navíc mají útlý pas, marně by jste hledali faldíky. Tito lidé se mohou často těšit z kvalitních nehtů. Muži i ženy dávají v oblečení přednost nejen kvalitě, ale hlavně modelům, který podtrhují jejich osobitý charakter.

 

Panna

Zemské znamení Panna dalo do vínku svým zrozencům souměrné proporce těla. Panny mívají například hezké ploché bříško a pevné hýždě. Jejich pohyby jsou uvážené a mají v sobě správný mix jemnosti a rozhodnosti. Dávají přednost sportovní módě a barvám země - všechny odstíny hnědé a zelené.

 

Váhy

Tito lidé mají jemné rysy. Profil obličeje Vah patří mezi nejkrásnější. Tak jak jsou jemné jejich rysy a vkus, tak nádherně hebký je i jejich hlas. Celkově tito lidé působí příjemně a vláčně. Oblečení pro Váhy musí být módní s nádechem elegance. Ženy při líčení sahají po světlých, nenápadných barvách.

 

Štír

Uvidíte-li člověka s velmi pronikavým až hypnotickým pohledem, který ve vás vyvolá i erotické představy, půjde patrně o Štíra. Tito lidé se také vyznačují hezky tvarovaným zadečkem a ženy navíc pěknými boky. Co se týče módy, Štíry často uvidíte v oblečení intenzivních, spíše tmavších barev.

 

Střelec

Zejména ženy mívají krásné, dlouhé, štíhlé nohy. Ovšem hlavní předností Střelců je osobnost zářící radostí a optimismem. Kam Střelci vejdou, tam je veselo. Oblékají se jednoduše, sportovně a do barev podtrhující jejich optimistickou náladu. Chůze a gesta Střelců jsou dynamické.

 

Kozoroh

Málokterý Kozoroh má potíže s pletí; ta je nejen kvalitní, ale je také odolnější a nepodléhá tolik tvorbě vrásek. Na sportovní postavě Kozorohů se neukládají tukové polštářky. Praktičtí Kozorozi nechápou, jak někdo může mít "problémy" s módními trendy. Oni sami se drží sportovní módy a jednoduchých střihů oblečení. Kozorozi mívají zajímavý nos a kvalitní husté vlasy.

 

Vodnář

Hezké ruce a nohy jsou hlavními rysy Vodnářů. Mnoho z nich vás upoutá živým podmanivým hlasem a uvolněně elegantními gesty. Vodnáři se rádi oblékají do toho, v čem se cítí příjemně a komentáře módních expertů si nepřipouštějí. Koneckonců Vodnářům sluší skoro všechno.

 

 
ZaWeB ZaWeB

Bigoo

Free cursors for MySpace at www.totallyfreecursors.com!