Krása zimy

Vánoční dárky

Vánoční dárky

 

Beran

Při představě báječného dárku pro Berana rozhodně nemyslete na žádné pomocníky do domácnosti. Ty se kupují pro celou rodinu. Dárek přece musí splňovat očekávání obdarovaného a musí ho chytnout za srdce. Berani se umějí pěkně rozjet při nakupování dárků a ve skrytu duše touží, že na nich také nebudete šetřit.
Tipy: Ženu ve znamení Berana jistě potěší originální náušnice či náramek. Pořiďte šperky inspirované např. starou východní kulturou. Skvěle se uplatní kombinace křišťálů a červených drahých kamenů. Berani jistě nepohrdnou krásnou bonsají, potěšit by je mohlo houpací křeslo, do kterého usednou a budou popíjet něco dobrého, radost udělají i lístky na muzikál nebo divadelní komedii. Mnozí Berani žijí velmi aktivním životem: předplaťte jim masáže v relaxačním středisku. Pokud chcete vybrat dražší dárek pro muže je možné, že touží po DVD přehrávači.

 

Býk

Zemské znamení Býk je praktické, i co se týče dárků. Typický Býk se sice usměje nad soškou na sekretář, ale v duchu si bude myslet: "Co jinak s tím?" Býkům ani tak nezáleží na ceně, ale na tom, jak budou moci dárek nějakým způsobem využít. Býci milují jídlo, a tudíž i tudy vede cesta k báječnému dárku pro Býky.
Tipy: Ženy i muže potěší džínový klobouček a teplá vesta. Pokud chcete investovat více, zkuste nové kolo. V oblasti jídla uvítají pochoutky z křenu nebo nové druhy koření. Ženy potěší přírodně laděný šperk s keltskou tematikou či aromatický olej do koupele s vůní vanilky. Býci "zahradníci" nepohrdnou sadou krásných květináčů a nějakým novým druhem pokojové rostliny (kávovník, ibišek nebo třeba palma). Pokud Býkům chcete koupit knihu, zaměřte se na dobrou detektivku, humor, kuchařku nebo publikaci o rostlinách. Býci také rádi čtou časopisy a jistě uvítají, když jim nějaký jejich oblíbený předplatíte.

 

Blíženci

Dostáváme se k expertům módy a milovníkům komunikace a čtení. Tady je poměrně jednoduché vybírat. Jen musíte dávat pozor, abyste těmto lidičkám nekoupili svetr, který už dva roky "nefrčí". Ale i tak by Blíženci neudělali kyselý obličej, neboť vědí, že vybírat dárky je umění a ne vždy se "umělci" musí podařit excelentní výkon. Důležité je, že se o to pokusil.
Tipy: Do módy přicházejí doplňky zdobené cvočky. Takže mnohé Blíženkyně rády uvidí pásek a kabelku s těmito ozdůbkami. Může by mohlo uspokojit módní sako barvy skořice. Dalšími tipy pro Blížence jsou krásná fotoalba, masážní přístroje, kniha s humornými příběhy ze současnosti. Pokud chcete darovat něco mystického, zkuste energické náramky, knihu legend, talisman pro prosperitu nebo amulet ochraňující před bolestí hlavy.

 

Rak

Raci by se rozdali, pokud jde o rodinu. Když je ale řeč o dárcích pro jejich "maličkost", cítí pochybnosti. Nejednou uslyšíte, jak říkají: "Takhle nemůžeme utrácet!" Raci však milují dárky a zaslouží si je, a tak nedejte na jejich váhání. Každé překvapení a dárek jim dovede rozbušit srdíčko radostí. Mimochodem, Rakům se moc líbí romanticky zabalené dárky.
Tipy: Ženy se jistě rozzáří nad prstýnkem s drahokamem, perlovým či křišťálovým náhrdelníkem ve tvaru rozzářeného slunce. V případě finančně méně náročných dárků vyberte modrý či zelený svícen a vonné svíčky, růžové víno, malířské potřeby a knihy o starých kulturách nebo obrazovou publikaci o umění. Mnozí Raci jistě nepohrdnou kávovarem, modrými moka šálky, vonnými tyčinkami nebo CD s hudbou vhodnou k poslechu. Chcete-li darovat malý talisman pro štěstí, pak se může hodit se znamením Raka nebo soška boha Ganéši či orientální drak.

 

Lev

Milovníci darů a dárků Lvi se těší na Vánoce jako malé děti. Jde o velmi štědré znamení, které si touží  vyměňovat dárky nejen s rodinnými příslušníky, ale také se spoustou přátel. Lvy ovšem těší nejen dárky, ale také královská atmosféra u štědrovečerního stolu.
Tipy: Ženy i muži ocení krásné hodinky a parfém s vůní dřevin a citrusů. Sportovně založení Lvi jistě nepohrdnou tenisovou nebo squaschovou raketou a sadou masážních olejů. Lvice ocení velmi kvalitní noční biokrém či jemně parfémované tělové mléko. Pokud se chcete blýsknout nějakým překvapením, jistě je potěšíte velkým dárkovým balíčkem s luxusními pochoutkami. Muži Lvi milují kvalitní alkohol, takže i zde se jistě najde vhodný dárek. Mysticky založené Lvice potěší i župan s orientálním vzorem či halenka s japonskými motivy.

 

Panna

Znamení Panny je praktické a tak trochu kritické znamení. V případě dárků to znamená, že Pannám se nezavděčíte "zbytečnou blbostí", ale dárek musí být užitečný. Sportovním Pannám záleží na zdraví, a rády přivítají dárky spojené s touto tématikou. Čistotu milující Panny potěší i věcičky pro osobní hygienu.
Tipy: Co takhle Pannám zakoupit permanentku na plavání? K tomu se jistě bude hodit nějaký nápaditý ručník a velká osuška. Každou Pannu potěší nějaké originální ručně vyrobené mýdlo na přírodní bázi. Také čaj s vůní jasmínu nebo skořice je vhodným dárečkem pro Panny. Z jídla byste je mohli potěšit balíčkem s cereálními pochoutkami a tyčinkami. Mnohé Panny by nepohrdly kurzem tai-či nebo víkendem stráveném v ozdravném středisku s pohybovým a relaxačním programem, kde se člověk může oddávat příjemným aktivitám.

 

Váhy

Váhám hlavně záleží na tom, aby při pohledu na dárek pocítili zvláštní chvění na dušičce říkající: to je krásné! O vánočních svátcích se Váhy řídí heslem: Pryč s praktičností, Vánoce musí být krásné, a to včetně dárků. Jedna zvláštnost - Váhy nejvíce ze všech znamení touží, aby jejich partner byl při předávání dárků svátečně oblečen a v dobré náladě.
Tipy: Volte růžovou barvu - růžový korálkový náramek, figurky z růžového porcelánu... Jinak Váhy určitě zaujme sada váz z barevného skla, servis ručně malovaných skleněných šálků na kávu, knihy a deštník s originálním vzorem. V případě knih volte publikace s radami jak využít přírodních prostředků k duševní a tělesné péči. Budete-li vybírat talismany, soustřeďte svou pozornost na předměty s indickým vzorem, obrázky mandal a podobně.

 

Štír

Pro Štíry je důležitá citová podstata dárků. I když si budou myslet: "Ksakru, co s tím hrozným pruhovaným pyžamem budu dělat?" budou se usmívat, své zklamání nedají najevo. Štíři si váží toho, že se ten druhý snažil vybrat dárek, a proto jej nikdy nekritizují. Štíři jsou mystičtí (a eroticky nabití), takže tudy vede cesta k vybírání dárků.
Tipy: Inspirujte se Oritentem a pořiďte Štírům domácí tuniku či komono, knihu o l-tingu, pochoutky z orientu, čínský čaj, talismany inspirované čínskou nebo japonskou kulturou. Zaplatit jim můžete kurz powerjóga. Ženy ocení náhrdelník v módním tvaru Y, zajímavé tarotové karty, CD s relaxační hudbou. Mužům jistě přijde vhod autorádio nebo CD přehrávač.

 

Střelec

"Paráda!" Tak většina Střelců komentuje dárek, který právě rozbalili. Veselí Střelci totiž prožívají radost z každého dárečku i daru. Často se stane, že je zaujme legrační věcička víc než drahé luxusní oblečení. Střelce totiž více než móda zajímají vtipné nápady či věci, které nějak aktivně využijí.
Tipy: Svetr hýřícími barvami a šála potěší snad každou Střelkyni. Mužům se naopak zavděčíte velmi kvalitní sportovní soupravou modrobílé barvy a vstupenkami na sportovní utkání. Kvalitní čokoláda a archivní červené víno potěší obě pohlaví. Totéž platí o humoru, v jakékoli formě - video, CD, knihy, pozvánky na humornou show. Také polštář plněný bylinkami, nebo peněženka s kamínkem pro štěstí potěší mnohé Střelce. A co takhle Střelcům adoptovat strom nebo zvířátko v zoo?

 

Kozoroh

Mnozí Kozorozi si nejdříve dárek pečlivě prohlédnou a zhodnotí ho. Mají rádi dárky, které prohloubí jejich znalosti. Praktické dárky, třeba i pro domácnost, jim nevadí a celkem rádi je přijímají. Ve svém hlubokém nitru touží po dárku, který je doslova nadchne, neboť ten druhý se "trefil" do jejich vkusu. A to není vždycky snadné.
Tipy: Obojí pohlaví potěší CD s oblíbenou hudbou, bylinkový likér, tematické publikace (o čaji, kávě, vínu, vzdálené zemi, zvířatech, atd.) Pokud vás Kozoroh nosí brýle, patrně by si mohl přát nový model obrouček. V potravinách se inspirujte nějakou exotickou zemí (Indií, Mexikem atd.) a vybírejte produkty zastoupené kuchyněmi těchto zemí. Nové druhy čaje budou tou pravou třešničkou pro Kozorohy. Ženy potěší šperk ve stylu starého Egypta či indiánů. Hodiny s ptačím zpěvem mohou být tím pravým dárkem pro přírodu milující Kozorohy. Také členství v nějaké organizaci zabývající se ochranou přírody nebo kniha o zvířatech může Kozorohy potěšit.

 

Vodnář

Filozofičtí Vodnáři mají teorii, že dárky by si v dospělosti měl vybírat každý sám. Tak by alespoň odpadlo to hrozné nakupování a váhání, co vlastně koupit. Nutno podotknout, že Vodnáři proti dárkům nic nemají, rádi vidí, jak se z nich druzí radují a rádi rozbalují ty své. Přece jenom ale je pro ně nejdůležitější příjemná vánoční atmosféra a posezení s milovanými.
Tipy: Originální lampička na stůl se může hodit mnohému Vodnáři. V potravinách vsaďte na pochoutky z oliv - olivy v různých nálevech, ochucené olivové oleje. Také italské sýry a sladkosti by Vodnáře mohly potěšit. Stejně jako SF kniha, hra nebo film. Nezapomeňte na sportovní oblast: sportovně vypadající hodinky, parfém pro sportovce, sportovní oblečení a náčiní. Mnozí Vodnáři milují velké obrazové publikace, takže i zde máte možnost splnit jejich tajné přání. A pokud chcete utrácet hodně, pak vyberte zajímavou zimní dovolenou. Jako třešnička na dortu bude předplatné časopisu.

 

Ryby

Ryby patří mezi největší nadšence dárečků (ale ne těch pro domácnost). Každé překvapení jim umí oči rozzářit štěstím. Na mystiku, své astrologické znamení a umění milující Ryby čekají velké pozitivní změny. Třeba i jeden z vašich dárečků by k tomu mohl napomoci. Až jim dáte krásně zabalený dárek, pošeptejte jim, jak je milujete. Moc po tom touží!
Tipy: Rybám kupte předplatné do divadla, nebo alespoň lístek na nějaké krásné představení. Ženám Rybám zaplaťte kurz tance. Nezmýlíte se, když koupíte CD s mystickou hudbou, sadu čajů (zelených i bylinkových) a k tomu modrý šálek a modrou svíčku. Zejména ženy potěší šperk inspirovaný jejich astrologickým znamením nebo nějakou vzdálenou kulturou (Indií, Starým Egyptem, severoamerickými indiány atd.) Pokud máte v plánu darovat parfém, kupte ten s vůní moře. Kniha o mystice by neměla chybět pod žádným vánočním stromkem, kde žijí Ryby. Jestliže chcete hodně utrácet, Ryby jistě ocení dovolenou u moře a digitální fotoaparát, kterým si budou moci pořídit báječné snímky.

 

 
ZaWeB ZaWeB

Bigoo

Free cursors for MySpace at www.totallyfreecursors.com!