Krása zimy

Muž

Muž

 

Beran

Je vhodným partnerem hledáte-li vzruch, s ním se nikdy nenudíte. Ale jde-li vám o pohodu a klid, zalovte v jiných vodách. Do milostného dobrodružství se vrhá s přesvědčením, že je to jediná a skutečná láska. Je velmi vášnivý, vzrušené vzdechy, výkřiky, extáze a poezie, to je jeho parketa. Muž v žádném jiném znamení nedokáže být tak opravdu věrný jako Beran. Promiskuitu nebo nevinné žertování nemá ve zvyku. Zažívá krásný milostný románek a v těch není prostor pro lehkomyslný postoj k lásce a sexu. Nedovolte, aby se romantika ve vašem vztahu vytratila, má tak silnou potřebu romantické lásky, že by ji začal hledat jinde. Pokud si ho chcete udržet, stále pro něj musíte být křehká upravená princezna. Beran neudržuje fyzický styk s více než jednou ženou současně. Pokud ho chcete dráždit flirtováním, zapomeňte na to. Tento druh prohřešku by se stal patrně prohřeškem posledním. (Známým beranem byl Charles Chaplin.)

 

Býk

Pokud hledáte materiální zabezpečení, je tento muž tím pravým pro vás. Rozhoduje se dlouhou dobu, než vás požádá o ruku, ale potom se o vás dobře postará. Je to realista, ale nikdy nezapomene na výročí sňatku a bude vás neustále zahrnovat drobnými dárky. Z celého srdce nenávidí emancipované ženy. V soukromí se mu zamlouvá inteligentní partnerka, dáma, ale na veřejnosti mu nechte víru, že on je chytřejší. V opačném případě se připravte na zkažený večer. Nikdo není laskavější, něžnější a tolerantnější než býk, ale nikdy ženě nedovolí, aby nosila kalhoty. Býkova láska je jednoduchá, obyčejná a upřímná. Poskytne vám oddanost. Nabídne vám citovou jistotu a romantiku. Když k tomu připočtete finanční jistotu a romantiku, nemůžete si přát víc, pokud jste žena, která oceňuje solidní hodnoty. (Balzac, Salvador Dali).

 

Blíženci

S mužem tohoto znamení si nebudete nikdy jista, že někoho máte. Jeden den vám vyzná lásku a druhý den vám z nevysvětlitelných důvodů zruší schůzku. Očekáváte-li spolehlivého trpělivého muže - rychle utečte. Hledáte-li muže pro život, utečte též. Tento muž je na pobavení výborný, je vtipný, zábavný a inteligentní, není egoista. Mnoho Blíženců uzavře víc než jeden sňatek. Žárlivost od něj nečekejte, protože panovačnost není typickým rysem jeho povahy. Jeho láska je prchavá, ale je báječným milencem s notnou dávkou fantazie. (Bob Dylan)

 

Rak

Pokud platíte ráda včas nájem, zamilovala jste se do toho pravého. Raci silně lnou ke svým matkám. Pokud si chcete tohoto muže získat, budete si muset jeho matku naklonit a přesto s ní budete celý život soupeřit. Tito muži hledají tu pravou několik let, ale až ji najdou, budou ji zahrnovat dárky a obdivem, rádi vaří. Rak si hledá staromódní dívku a samozřejmě nesmí chybět souhlas jeho maminky. (Julius César)

 

Lev

Pokud si chce muž Lev svou lásku získat, nešetří. Zahrne ji přepychem. Je dvorný a galantní nápadník, který vás bude něžně chránit a sentimentálně milovat. Je velmi žárlivý, škádlit ho flirtováním je absolutní hloupost. Lev je výbušný a milostný život bývá často bouřlivý. Buď řve nebo se s vámi vůbec nebaví, ale výsledek bývá stejný. Vztah se může lehce zvrtnout v samé hádky. Pokud na Lva budete hledět s obdivem a úctou, bude vám oddán. Nicméně nezkoušejte se věnovat vlastní kariéře, to on je vaše kariéra, musí mít pocit, že je vždy na prvním místě. Nabídne vám teplé hnízdečko, ve kterém se lehce můžete stát vězněm. Chcete-li si udržet jeho věrnost, musíte mu neustále dávat najevo svou náklonnost, jinak si začne hledat obdiv jinde. Lvi nemívají početné rodiny a často žijí osamoceně. Lev se mnohdy žení s dívkou nižšího vzdělání či původu, neboť tak může dávat najevo svou převahu. ( Fidel Castro, Mussolini)

 

Panna

Muž Panna má ryze praktickou materiální povahu, nečekejte tedy idylické vyznání. Svým chladným flirtováním dokáže zlomit hodně srdcí. Jeho skromnost a vybíravost brání promiskuitě. V lásce Panny je něco cudného a čistého. Muž tohoto znamení hledá slušný, upřímný vztah. Jeho láska je stálá a nikdy nekolísá. Nebude extrémně žárlivý, i když si dělá velké nároky. Tito muži jsou naprosto věrní a neradi rozbíjejí rodiny. (kardinál Richelieu)

 

Váhy

Tento muž má ve zvyku racionalizovat i lásku. Dokáže však být velmi šarmantní a neodolatelný. Umění milovat je pro něj přirozené a vydrží mu až do vysokého věku. Nelze jim popřít sklon k nestálosti. Mají sklon flirtovat, zahrávat si, nově se seznamovat. Muž Váha si málokdy nechá zlomit srdce. Pokud však hledáte štědrého muže, je to právě on. (John Lennon)

 

Štír

S tímto mužem vás čeká přemíra citů a vášní. Je jedním slovem neproniknutelný. Pod chladným povrchem dřímají vášně. Láska je jeho hobby, je k ní vždy připraven. Mívá výbušnou povahu, musí vždy vyhrát a klidně zasadí své lásce hlubokou ránu. Je schopen dívku krutě mučit. Přes erotickou povahu nesnese výsměch, může být až krutý, dá se říct, že se projevuje jako duševní sadista, který vás před přáteli klidně zesměšní, urazí. Je to snad nejžárlivější znamení. (Pablo Picasso)

 

Střelec

Není příliš vhodný pro rodinný život. Honí se a brání své ideály a potom mu nezbývá čas na rodinný život. Idealistické nadšení a zvídavost Střelce mohou být nakažlivé. Muž tohoto znamení žije milostný život jen na povrchu, ale netají se tím. Hledá povrchní vztahy a mnohdy sklouzne až k promiskuitě. Pokud se rozhodnete žít s mužem tohoto znamení nežárlete, nebuďte podezíravá a dejte mu hodně svobody. (Beethoven)

 

Kozoroh

Rodinná pouta jsou pro něj téměř posvátná. Rodinou myslí rodinu, kterou založil s vámi a také svou rodinu, ve které vyrůstal. Dal by se u něj vidě obrácený proces stárnutí. V mládí je to takový ten mladý-starý, ale v lásce usedlý, s přibývajícím věkem se mnohdy zatoulá a s věrností mívá potíže. Kozoroh si vybere dívku, která bude dobrá matka, dobrá kuchařka a hospodyně. (Isaac Newton)

 

Vodnář

Dovede být neobyčejně jemný a tvárný, ale jakmile získá pocit, že nevykořisťován, šarm zmizí velmi rychle. Manželství se vyhýbá tak dlouho, jak je to možné. Pokud ho budete chtít trochu vyburcovat a začnete předstírat, že vás získal iniciativnější nápadník, patrně zůstanete ztracená navždy. Přizpůsobí se životu bez vás s urážlivou snadností. (Galileo)

 

Ryby

Většina Ryb jsou snílci. Nicméně, když pocítí potřebu vydělávat, čeká ho bohatství a sláva. Pokud tuto potřebu nepocítí, budete šťastná jen v romantických chvílích, neboť tato Ryba by se velmi ráda stala něčím chráněncem a uznejte samy, pokud bude muset obstarat nějaký uzlíček, raději hledejte jinde. Muž Ryba je citlivý a snadno zranitelný. Jeho ostýchavost vede z vědomí jeho vlastních omezení. Nešetřete chválou. V lásce se potřebuje o někoho opřít. (Victor Hugo)

 
ZaWeB ZaWeB

Bigoo

Free cursors for MySpace at www.totallyfreecursors.com!